اولیـــای گرامـــــی؛

نظر به افزایش میزان تعطیلات مدارس و با توجه به وم استمرار در امر آموزش و سنجش دانش آموزان، دبیرستان آل یاسین با تصمیم شورای مدرسه قصد دارد تا از فرصت ایجاد شده نهایت استفاده را برده و در این راستا از تکنولوژی های نوین به منظور ارائه محتوای آموزشی به فرزندان شما بهره بگیرد. دبیران محترم این آموزشگاه طی جلسات مکرر، اعلام کردند که در طول مدت تعطیلات حاضر به همکاری صمیمانه با این آموزشگاه هستند و اولویت آنها آموزش و پرورش فرزندان عزیز شما خواهد بود. لذا این وبسایت به منظور ارائه محتواهای آموزشی مانند نمونه سوال، روشهای تدریس و غیره برای شما در نظر گرفته شده است.

با توجه به بخشنامه صادره، فرآیند آموزشی دانش آموزان نباید تحت تأثیر تعطیلات قرار بگیرد و لذا از شما انتظار می رود نسبت به ترغیب دانش آموز و پیگیری انجام تکالیف موجود در سایت، کوشا باشید. از همکاری شما صمیمانه سپاسگزاریم.

 

دانش آمــــــوز عزیـــــز؛

با مراجعه به بخش مربوط به پایه تحصیلی خود، نسبت به انجام تکالیف و مشاهده فایلهای آموزشی که دبیران شما تهیه کرده اند اقدام کنید.

توجه کنید که کلیه سوالاتی که در سایت موجود هستند پس از پایان تعطیلات باید به صورت کتبی و با پاسخ کامل به دبیر مربوطه تحویل داده شوند.

 

دبیر این سوالات را تصحیح میکند و نمره آن در فعالیت مستمر نوبت دوم شما تأثیر خواهد گذاشت.

​​​​​​​

درس مطالعات اجتماعی پایه هفتم

برنامه پخش دروس از تلویزیون

قرآن هشتم (آقای یعقوبی)

دانش ,آموزشی ,تعطیلات ,توجه ,ارائه ,  ,منظور ارائه ,به منظور ,آموزش و ,این آموزشگاه ,که در

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
لاستیک های صنعتی و هنری مل ۴دیـــ ـــوآری دانلود رایگان سریال ایرانی شعر وغزلهای من دینا وب Biomedical Signal آکادمی ایرامد گشادالملوک فاطمه الزهرا